Kompleksowe wykończenia wnętrz pod klucz w Warszawie i okolicach

Nasza firma remontowa z Warszawy posiada duże doświadczenie w dziedzinie kompleksowych wykończeń wnętrz. Zapewniamy szybkie i dokładne wykonanie wszelkich prac związanych z oddaniem mieszkania do użytku.

Wykończenie mieszkania pod klucz

Wykończenie mieszkania nie musi wiązać się z tygodniami sprzątania po wyjściu ekipy budowlanej. Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy zajmą się całym procesem, wykorzystując sprawdzone metody. Oferujemy usługę wykańczania wnętrz pod klucz, przygotowując pomieszczenia w takim stopniu, by móc w nich zamieszkać zaraz po remoncie.

W naszej ekipie wykończeniowej znajdują się fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, w tym glazurnicy, hydraulicy, elektrycy, malarze oraz architekci. Zdobyta przez nich wiedza jest gwarancją dobrze wykonanej pracy. Z ich pomocą powierzone nam mieszkania zostaną wykończone sprawnie, efektywnie i bezpiecznie. Wśród naszych pracowników znajdują się także specjaliści w dziedzinie ogrodnictwa. Dlatego oferujemy nie tylko prace remontowe, lecz także usługę pielęgnacji ogrodów.

Ponadto współpracujemy z najlepszymi dostawcami, którzy oferują dobrej jakości materiały budowlane, w tym szpachle, farby oraz listwy podłogowe oraz ceramikę łazienkową. Wszystkie elementy dobieramy indywidualnie pod klienta oraz jego wymagania.

Kompleksowe wykończenia wnętrz

Z pomocą architekta wnętrz mogą Państwo zaprojektować swoje wymarzone mieszkanie lub dom, z uwzględnieniem wszystkich detali. Dzięki wizualizacji w programie komputerowym można zobaczyć wstępny zarys projektu i na tej podstawie dobrać odpowiednie dodatki, meble czy kolory ścian. Pomysły można na bieżąco korygować, dając architektowi wskazówki co do wyglądu Państwa wymarzonego domu.

W ramach wykończenia wnętrz oferujemy usługi hydrauliczne – wykonywanie podłączeń pod kabiny prysznicowe, wanny i umywalki. Dysponujemy także zespołem elektryków, którzy zajmą się m.in. podpinaniem gniazdek i wejść TV oraz innymi pracami elektrycznymi. Stawiamy również ściany gipsowo-kartonowe na nowoczesnych i trwałych stelażach aluminiowych. Podążając za najnowszymi trendami, wykonujemy sufity podwieszane, na których można zamontować światło punktowe, małe spoty czy też klasyczne żyrandole. W ofercie znajduje się możliwość montażu bardzo popularnych i dających dobre wrażenie estetyczne sufitów napinanych.

wykończenia wnętrz

Doradzamy w wyborze odpowiednich materiałów wykończeniowych i budowlanych. Współpracujemy z najlepszymi producentami podłóg oraz glazury, którzy dobiorą odpowiednie materiały do Państwa domu.

Montujemy także panele podłogowe, które mają pod sobą specjalne podkłady wyciszające dźwięki oraz zwiększające komfort cieplny w mieszkaniu. Wybieramy rodzaje odporne na ścieranie, w nowoczesnej kolorystyce, z widocznymi słojami, które nadają przestrzeni nieco klasycznego, ale też loftowego charakteru.

Po wykonaniu prac wykończeniowych, wszystkie powierzchnie są czyszczone za pomocą specjalnych środków, dzięki czemu mieszkanie po remoncie jest gotowe od razu do zamieszkania. Do sprzątania używamy produktów przebadanych oraz niewchodzących w reakcję z materiałami takimi jak glazura czy drewno.

Wykonujemy wszelkie kompleksowe prace związane z wykończeniem wnętrz. Dajemy gwarancję na świadczone przez nas usługi. Zadbaj o swoje mieszkanie i wybierz sprawdzoną firmę!