Kompleksowe wykończenia wnętrz pod klucz w Warszawie i okolicach

Jesteśmy firmą budowlaną z Warszawy oferującą kompleksowe podejście do klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju usługi niezbędne przy budowie posesji, aranżacji przydomowej przestrzeni, jak i pracach wykończeniowych. Posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie kompleksowych wykończeń wnętrz. Zapewniamy szybkie i dokładne wykonanie wszelkich prac związanych z oddaniem mieszkania do użytku.

Wykończenie mieszkania pod klucz

Wykończenie mieszkania nie musi wiązać się z tygodniami sprzątania po wyjściu ekipy budowlanej. Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy zajmą się całym procesem, wykorzystując sprawdzone metody. Oferujemy usługę wykańczania wnętrz pod klucz, przygotowując pomieszczenia w takim stopniu, by móc w nich zamieszkać zaraz po remoncie.

W naszej ekipie wykończeniowej znajdują się fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, w tym glazurnicy, hydraulicy, elektrycy, malarze oraz architekci. Zdobyta przez nich wiedza jest gwarancją dobrze wykonanej pracy. Z ich pomocą powierzone nam mieszkania zostaną wykończone sprawnie, efektywnie i bezpiecznie.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, którzy oferują dobrej jakości materiały budowlane, w tym szpachle, farby, listwy podłogowe oraz ceramikę łazienkową. Wszystkie elementy dobieramy indywidualnie pod klienta oraz jego wymagania.

Wykończenia domów w Warszawie

Z naszą firmą klienci są w stanie zrealizować swój plan na wymarzony dom od początku do końca. Zajmujemy się układaniem fundamentów, przygotowaniem gruntu i budową. W naszym zespole mamy również ogrodników, którzy specjalizują się w trosce o przestrzeń przydomową. Zajmujemy się także kładzeniem kostki brukowej oraz budową altanek i oczek wodnych. Oferujemy Państwu również wykończenia domów, które są ostatnim etapem koniecznym do zamieszkania na posesji.

Proponujemy usługi glazurnicze konieczne np. do stworzenia wymarzonego tarasu, a także pomoc doświadczonego elektryka. W nowym domu niezbędne jest stworzenie zupełnie nowych instalacji i przyłączy wodnych – w naszym zespole posiadamy również fachowców z dziedziny hydrauliki, którzy fachowo wykonają wszelkie zadania.

wykończenia wnętrz

Kompleksowe wykończenia wnętrz pod klucz w Warszawie

Z pomocą architekta wnętrz mogą Państwo zaprojektować swoje wymarzone mieszkanie lub dom, z uwzględnieniem wszystkich detali. Dzięki wizualizacji w programie komputerowym można zobaczyć wstępny zarys projektu i na tej podstawie dobrać odpowiednie dodatki, meble czy kolory ścian. Pomysły można na bieżąco korygować, dając architektowi wskazówki co do wyglądu Państwa wymarzonego domu.

W ramach profesjonalnego wykończenia wnętrz pod klucz oferujemy profesjonalne usługi hydrauliczne – wykonywanie podłączeń pod kabiny prysznicowe, wanny i umywalki. Dysponujemy także zespołem elektryków, którzy zajmą się m.in. podpinaniem gniazdek i wejść TV oraz innymi pracami elektrycznymi. Stawiamy również ściany gipsowo-kartonowe na nowoczesnych i trwałych stelażach aluminiowych. Podążając za najnowszymi trendami, wykonujemy sufity podwieszane, na których można zamontować światło punktowe, małe spoty czy też klasyczne żyrandole. W ofercie znajduje się możliwość montażu bardzo popularnych i dających dobre wrażenie estetyczne sufitów napinanych.

Montujemy także panele podłogowe, które mają pod sobą specjalne podkłady wyciszające dźwięki oraz zwiększające komfort cieplny w mieszkaniu. Wybieramy rodzaje odporne na ścieranie, w nowoczesnej kolorystyce, z widocznymi słojami, które nadają przestrzeni nieco klasycznego, ale też loftowego charakteru.

Doradzamy w wyborze odpowiednich materiałów wykończeniowych i budowlanych. Współpracujemy z najlepszymi producentami podłóg oraz glazury, którzy dobiorą odpowiednie materiały do Państwa domu. Ich obszerna oferta pozwala na dobranie elementów idealnych do każdego wnętrza. Równie ważny, jak jakość materiałów, jest właściwe wykonanie. Ręczymy za profesjonalizm i rzetelne podejście naszych fachowców. Współpracujemy jedynie z osobami o sprawdzonych umiejętnościach. Nasz zespół do każdego zlecenia podchodzi z taką samą pasją i zaangażowaniem.

Po wykonaniu prac wykończeniowych wszystkie powierzchnie są czyszczone za pomocą specjalnych środków, dzięki czemu mieszkanie po remoncie jest od razu gotowe do zamieszkania. Do sprzątania używamy tylko produktów odpowiednio przebadanych oraz niewchodzących w reakcję z materiałami takimi jak glazura czy drewno. Zachowujemy ostrożność na każdym etapie prac.

Wykonujemy wszelkie kompleksowe prace związane z wykończeniem wnętrz. Dajemy gwarancję na świadczone przez nas usługi. Zadbaj o swoje mieszkanie i wybierz sprawdzoną firmę!