Wykończenia wnętrz Warszawa - SAS‑BUD

Zajmujemy się kompleksowym oraz profesjonalnym wykończeniem wnętrz w Warszawie i okolicach. Zapewniamy bardzo profesjonalne podejście do prac wykończeniowych.

Wykończenie mieszkania nie musi wiązać się z wieloma pracami porządkowymi po wyjściu ekipy budowlanej. Oferujemy usługę wykańczania pod klucz, przygotowując mieszkanie w takim stopniu, by móc w nim zamieszkać zaraz po remoncie.

W naszej ekipie wykończeniowej znajdują się fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, w tym glazurnicy, hydraulicy, elektrycy, malarze oraz architekci. Z pomocą fachowców z dużym doświadczeniem w branży budowlanej i wykończeniowej, stworzymy idealne wnętrza pod klucz w niespotykanym stylu.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, którzy oferują dobrej jakości materiały budowlane, w tym szpachle, farby oraz listy podłogowe oraz ceramikę łazienkową. Wszystkie elementy dobieramy indywidualnie pod klienta oraz jego wymagania.

Z pomocą architekta wnętrz możecie Państwo zaprojektować swoje wymarzone mieszkanie lub dom, z uwzględnieniem wszystkich detali. Architekci wnętrz wykonają szczegółowy projekt z uwzględnieniem materiałów, jakie Państwo wybrali. Dzięki wizualizacji w programie komputerowym jest możliwe korygowanie naszych pomysłów oraz dobór odpowiednich dodatków czy koloru ścian. W ten sposób łatwiej nam będzie wyobrazić sobie swój wymarzony dom, ale również dobrać do niego meble czy dekoracje.

W ramach wykończenia wnętrz oferujemy usługi z zakresu hydrauliki – wykonywanie podłączeń pod kabiny prysznicowe oraz wanny i umywalki, a także prace elektryczne, w tym podpinanie gniazdek i wejść TV. Nasza ekipa fachowców stawia również ściany gipsowo-kartonowe, na nowoczesnych i bardzo trwałych stelażach aluminiowych. Podążając za najnowszymi trendami wykonujemy również sufity podwieszane z możliwością zamontowania w nich światła punktowego oraz małych spotów albo klasycznych żyrandoli.

Montujemy również bardzo ostatnio popularne i dające bardzo dobre wrażenie estetyczne sufity napinane.

Dzięki pracy koordynatorów prace wykończeniowe są bardzo sprawne i przede wszystkim wykonywane profesjonalnie.

Doradzamy w wyborze odpowiednich materiałów wykończeniowych i budowlanych. Współpracujemy z najlepszymi producentami podłóg oraz glazury, którzy dobiorą odpowiednie materiały do Państwa domu.

Montujemy także panele podłogowe, które mają pod sobą specjalne podkłady wyciszające dźwięki oraz zwiększające komfort cieplny w mieszkaniu. Wybieramy te odporne na ścieranie, w nowoczesnej kolorystyce, z widocznymi słojami, które nadają naszej przestrzeni nieco klasycznego, ale też loftowego charakteru.

Po wykonaniu pracy wykończeniowych, wszystkie powierzchnie są czyszczone za pomocą specjalnych środków, dzięki czemu mieszkanie po remoncie jest gotowe od razu do zamieszkania. Do czyszczenia używamy produktów przebadanych oraz niewchodzących w reakcję z materiałami, takimi jak glazura czy drewno.

Wykonujemy wszelkie kompleksowe prace, związane z wykończeniem wnętrz. Dajemy gwarancję na wykonane przez nas usługi.