Usługi glazurnicze – układanie płytek i kafelków | Warszawa

Usługi glazurnicze w Warszawie

Wśród oferowanych przez nas usług remontowych i budowalnych znajduje się również pomoc doświadczonego glazurnika. Proponowane przez nasz usługi glazurnicze obejmują nie tylko układanie płytek, ale również niezbędne prace przygotowawcze. Zajmujemy się zleconym zadaniem od początku do końca. W zakresie naszych działań leży więc zapewnienie niezbędnych narzędzi oraz pomoc w doborze odpowiednich materiałów (płytek, fug), dzięki którym możliwe będzie uzyskanie oczekiwanego przez klienta efektu. Przygotowujemy również podłoże pod położenie kafli. Dbamy o najwyższej jakości usługi glazurnicze – korzystamy z wysokiej klasy materiałów i szkolimy naszych fachowców.

Nasz zespół cechuje precyzja i cierpliwość, a także wyczucie estetyki, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Wykorzystywane przez nas nowoczesne narzędzia umożliwiają nam dokładne docinanie materiałów, co pozwala na układanie z nich dowolnych wzorów. Angażujemy się w realizację każdego z projektów. Nasze profesjonalne usługi glazurnicze pomogą Państwu w stworzeniu idealnego wnętrza w wybranym stylu. Jesteśmy doświadczonym zespołem – możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami.

glazurnik

Kompleksowe usługi glazurnicze

Oferujemy kompleksowe usługi glazurnicze obejmujące pomoc w zakresie przygotowywania powierzchni do położenia płytek, a także usługę układania kafelków w łazience oraz innych pomieszczeniach.

Zajmujemy się:

  • analizą dokumentacji budowlanej,
  • przygotowaniem powierzchni pod położenie kafelek, w tym również usuwaniem wszelkich nierówności,
  • wybieraniem materiałów do wykonywania prac glazurniczych,
  • doradztwem w zakresie wyboru płytek ściennych oraz podłogowych,
  • wykonaniem podłoża pod okładziny (w tym ekrany wannowe) oraz montażem płyt kartonowo-gipsowych w celu wyrównania powierzchni,
  • pracami wykończeniowymi – w tym wypełnianiem spoin pomiędzy płytkami,
  • przenoszeniem płytek na miejsce remontu,
  • naprawianiem usterek powstałych w wykładzinach.

Fachowe układanie płytek i kafelków

Zajmujemy się przygotowaniem powierzchni pod różne rodzaje materiału. Kładziemy i docinamy płytki ceramiczne, klinkier, gres, terakotę oraz obrabiamy mozaikę szklaną.

Posiadamy doświadczenie w układaniu płytek ściennych i podłogowych. W zakresie naszych działań jest również odpowiednie docinanie kafli tak, by wykonać jak najbardziej równą powierzchnię. Dostarczamy profesjonalny sprzęt do glazury, w tym m.in. frezarki, otwornice oraz przecinarki elektryczne do płytek, dzięki czemu z wybranego materiału jesteśmy w stanie wykonać prawie każdy, dowolny kształt i ułożyć go zgodnie z życzeniem naszego klienta.

Profesjonalnie i precyzyjnie układamy mozaiki z płytek ceramicznych i szklanych. Zajmujemy się również tworzeniem dekorów na ścianach. Nasz zespół może pochwalić się obszernym doświadczeniem w wykonywaniu tego typu projektów – jesteśmy w stanie ułożyć dowolny wzór w Państwa wnętrzu.

Posiadamy również doświadczenie w kładzeniu fug oraz dostosowaniu ich szerokości do rodzaju płytek. Konsultujemy z naszymi klientami także odcień, tak by fuga była jak najmniej widoczna i idealnie komponowała się z kolorem płytek.

Do układania kafli używamy nowoczesnych narzędzi pomiarowych. Pomagamy w obliczeniu ilości płytek w m2 na daną powierzchnię. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam również udzielać rad w wyborze najlepszego producenta. Naszym zadaniem jest także dostarczenie oraz wniesienie płytek na miejsce budowy czy remontu. Realizujemy zlecenie od początku do końca.

Układamy również płytki na tarasach, w tym płytki zewnętrzne, odporne na niskie temperatury. Polecamy najwyższej jakości materiały.

Wszystkie prace związane z glazurą wykonujemy bardzo profesjonalnie, z użyciem dobrej jakości klejów do płytek ceramicznych oraz szklanych. Docinamy płytki pod wskazany wymiar – dostosowujemy je wielkością do pomieszczenia oraz elementów takich jak ceramika łazienkowa.

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy. Działamy na terenie Warszawy i okolic.