Usługi glazurnicze – układanie płytek i kafelków we wnętrzu

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowywania powierzchni do położenia kafelków, a także usługę układania kafelków w łazience oraz innych pomieszczeniach.

Zajmujemy się:

  • analizą dokumentacji budowlanej
  • przygotowaniem powierzchni pod położenie kafelek, w tym również usuwaniem wszelkie nierówności
  • wybieraniem materiałów do wykonywania prac glazurniczych
  • doradztwem w zakresie wyboru płytek ściennych oraz podłogowych
  • wykonaniem podłoża pod okładziny, w tym ekrany wannowe, montażem płyt kartonowo-gipsowych w celu wyrównania powierzchni
  • pracami wykończeniowymi, w tym wypełnianiem spoin pomiędzy płytkami
  • przenoszeniem płytek na miejsce remontu
  • naprawianiem usterek powstałych w wykładzinach
glazurnik

Kompleksowe układanie płytek i kafelków

Zajmujemy się przygotowaniem powierzchni pod różne rodzaje płytek. Kładziemy i docinamy płytki ceramiczne, klinkier, gres, terakotę oraz obrabiamy mozaikę szklaną.

Posiadamy doświadczenie w układaniu różnego rodzaju płytek ściennych i podłogowych. W naszym zakresie jest również odpowiednie docinanie płytek tak, by wykonać jak najbardziej równą powierzchnię. Dostarczamy profesjonalny sprzęt do glazury, w tym m.in. frezarki, otwornice oraz przecinarki elektryczne do płytek, dzięki czemu z wybranego materiału jesteśmy w stanie wykonać prawie każdy, dowolny kształt i ułożyć go zgodnie z życzeniem naszego klienta.

Profesjonalnie i precyzyjnie układamy mozaiki z płytek ceramicznych i szklanych. Zajmujemy się również układaniem dekorów na ścianach.

Wykonujemy również profesjonalne zabezpieczanie płytek, w tym również dobieramy odpowiednie fugi. Posiadamy doświadczenie w kładzeniu fug oraz dostosowaniu szerokość fugi do rodzaju płytek. Konsultujemy z naszymi klientami szerokość fug oraz ich odcień tak, by fuga była jak najmniej widoczna i idealnie komponowała się z odcieniem płytek.

Do układania płytek używamy nowoczesnych narzędzi pomiarowych. Pomagamy w obliczeniu ilości płytek w m2 na daną powierzchnię. Doradzamy w wyborze producenta płytek.

Naszym zadaniem jest także dostarczenie do klienta oraz wniesienie płytek na miejsce budowy czy remontu.

Układamy również płytki na tarasach, w tym płytki zewnętrzne, odporne na niskie temperatury.

Wszystkie prace związane z glazurą wykonujemy bardzo profesjonalnie, z użyciem dobrej jakości klejów do płytek ceramicznych oraz szklanych. Docinamy płytki pod wskazany wymiar oraz dostosowujemy je wielkością do pomieszczenia oraz elementów takich jak ceramika łazienkowa.

Podczas wykonywania prac związanych z glazurnictwem profesjonalnie doradzamy w sprawie doboru materiałów oraz płytek. Przygotowujemy powierzchnię pod płytki ceramiczne oraz terakotowe, by mogli Państwo długo cieszyć się ich nieskazitelnym wyglądem.

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy. Działamy na terenie Warszawy i okolic.