Pielęgnacja ogrodów Warszawa - SAS‑BUD

Od lat oferujemy wsparcie klientom, którym zależy na kompleksowej pielęgnacji ogrodów na terenie Warszawy. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

 • montowanie zraszaczy
 • projektowanie ogrodów
 • dbałość o ścieżki oraz elementy związane z dekoracją
 • montaż i rozmieszczenie oświetlenia
 • czyszczenie oczek wodnych
 • planowanie tarasów
 • renowację tarasów drewnianych oraz ogrodzenia
 • zabezpieczanie drewnianych elementów, takich jak przęsła ogrodowe
 • malowanie ogrodzeń
 • przycinanie krzewów oraz drzew
 • przygotowanie drzew i krzewów do chłodniejszych dni

Nasza firma profesjonalnie zajmuje się zarówno dbałością o już powstałe i skończone ogrody, jak również pomaga w stworzeniu ogrodu od podstaw.

W ofercie posiadamy usługę planowania ogrodu. Pomagamy w budowie tarasów, zarówno tych wykonanych z kostki brukowej, jak i drewnianych. Budujemy altany ogrodowe oraz montujemy oczka wodne. Dzięki dużej wiedzy z zakresu ogrodnictwa i pielęgnacji roślin, nawozimy oraz przycinamy drzewa oraz krzewy, odchwaszczamy ścieżki i alejki brukowe, a także ogródki warzywne. Przygotowujemy ogród do zimy i zabezpieczamy rośliny tak, by mogły bezpiecznie przezimować i rozkwitnąć na wiosnę. Projektujemy również szklarnie oraz nowoczesne i w pełno zautomatyzowane systemy zraszania i nawadniania, dzięki którym Państwa rośliny, a także trawnik będzie zawsze wspaniale nawodniony i zielony. Dbamy również o oczka wodne, oczyszczając je z opadłych z drzew liści i innych zbędnych elementów. Zapobiegamy również kwitnieniu wody w zamkniętych zbiornikach wodnych.

Formujemy krzewy oraz drzewa, odpowiednio je przycinając i nadając elegancki kształt. Naszym cele jest stworzenie funkcjonalnego, ale przede wszystkim pięknego ogrodu, w którym odpoczynek będzie dla Państwa wspaniale spędzonym czasem.

W ramach dbałości o ogród montujemy również ekologiczne i bardzo praktyczne oświetlenie solarne wokół ścieżek. Pomożemy również w rozbudowie ogrodu o kolejne rośliny czy elementy dekoracyjne. Dobieramy roślinność pod kątem różnych czynników, w tym rodzaju gleby, położenia działki, czy też jej nasłonecznienia.

Jako firma zajmująca się pielęgnacją ogrodów w Warszawie, współpracujemy z wieloma sklepami ogrodniczymi i dobieramy odpowiednie krzewy oraz kwiaty do każdego typu ogrodu. Staramy się tak wyeksponować wybrane przez klientów rośliny, by były prawdziwą ozdobą i podkreślały piękno domu. Kwiaty oraz krzewy ozdobne dobierane są pod kątem nie tylko estetyki, ale również pielęgnacji. Tworzymy ogrody, które łatwo jest utrzymać i nie wymagają wielu godzin pracy, by dawały oszałamiający efekt.

Wraz z klientami ustalamy harmonogram pielęgnacji ogrodu, w tym m.in. wykonujemy niezbędne prace konserwatorskie drewnianych elementów po zimie, które mają na celu ochronę drewna przed takimi czynnikami zewnętrznymi, jak promieniowanie UV oraz wysokie temperatury. Używane przez nas środki skutecznie chronią drewno przed niszczeniem i ciemnieniem.

Cena usługi pielęgnacji ogrodów uzależniona jest od ilości prac, jakie wykonywane są podczas wizyty naszego specjalisty do spraw konserwacji i pielęgnacji ogrodów.