Zakładanie ogrodów przydomowych i ich specjalistyczna pielęgnacja

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie pielęgnacji ogrodów. Działamy na terenie Warszawy oraz okolic i zapewniamy kompleksowe prace związane z utrzymaniem ogródków. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Zajmujemy się nie tylko dbaniem o istniejące przestrzenie zielone, lecz także zakładaniem ogrodów od podstaw.

Usługi pielęgnacji i zakładania ogrodów

Nasi specjaliści wykonują wszelkie niezbędne czynności związane z założeniem ogrodu oraz jego późniejszą pielęgnacją. W ofercie posiadamy usługę planowania ogrodu. Pomagamy w budowie altan, a także tarasów.

W naszej ofercie znajduje się układanie kostki brukowej. Ponadto montujemy także oczka wodne, których następnie doglądamy – oczyszczamy je z liści i obumarłych roślin, zapobiegamy zakwitowi wody. Projektujemy również szklarnie oraz nowoczesne, w pełni zautomatyzowane systemy zraszania, dzięki którym Państwa rośliny, a także trawnik będą zawsze nawodnione.

ogród_

Dzięki dużej wiedzy z zakresu ogrodnictwa i pielęgnacji roślin dokładnie wiemy, czego potrzebują rośliny pozostawione pod naszą opieką. Nawozimy oraz przycinamy drzewa i krzewy, odchwaszczamy ścieżki, alejki brukowe, a także ogródki warzywne. Przygotowujemy cały teren do zimy, a także zabezpieczamy rośliny tak, by mogły bezpiecznie przeczekać niekorzystną porę roku i rozkwitnąć na wiosnę.

Projektujemy również szklarnie oraz nowoczesne, w pełni zautomatyzowane systemy zraszania, dzięki którym Państwa rośliny, a także trawnik będą zawsze nawodnione.

Formujemy krzewy oraz drzewa, odpowiednio je przycinając i nadając im elegancki kształt. Naszym celem jest stworzenie funkcjonalnego, ale przede wszystkim pięknego ogrodu, który będzie cieszył oko i zapewni wspaniały wypoczynek.

Zakładając ogród, montujemy również ekologiczne i bardzo praktyczne oświetlenie solarne wokół ścieżek. Pomożemy w rozbudowie ogrodu o kolejne rośliny czy elementy dekoracyjne. Dobieramy roślinność pod kątem różnych czynników, w tym rodzaju gleby, położenia działki, czy też jej nasłonecznienia.

Podsumowując, w naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

 • montowanie zraszaczy,
 • projektowanie ogrodów,
 • zadbanie o ścieżki oraz elementy związane z dekoracją,
 • montaż i rozmieszczenie oświetlenia,
 • czyszczenie oczek wodnych,
 • planowanie tarasów,
 • renowację tarasów drewnianych oraz ogrodzenia,
 • zabezpieczanie drewnianych elementów, takich jak przęsła ogrodowe,
 • malowanie ogrodzeń,
 • przycinanie krzewów oraz drzew,
 • przygotowanie drzew i krzewów na chłodniejsze dni.

Dlaczego warto nam powierzyć założenie ogrodu?

Jako firma zajmująca się pielęgnacją i zakładaniem ogrodów w Warszawie, współpracujemy z wieloma specjalistycznymi sklepami ogrodniczymi. Dobieramy odpowiednie krzewy oraz kwiaty do każdego typu ogrodu. Staramy się tak wyeksponować wybrane przez klientów rośliny, by podkreślały walory estetyczne terenu. Tworzymy ogrody, które są łatwe w utrzymaniu i nie wymagają wielu godzin pracy, ale dają oszałamiający efekt.

Wraz z klientami ustalamy harmonogram pielęgnacji ogrodu. Wykonujemy niezbędne prace konserwatorskie drewna, które ochronią je przed takimi czynnikami zewnętrznymi, jak promieniowanie UV oraz wysokie temperatury. Używane przez nas środki skutecznie chronią drewno przed niszczeniem i ciemnieniem.

Koszt pielęgnacji ogrodu

Cena usługi pielęgnacji ogrodów ustalana jest indywidualnie. Koszt uzależniony jest od ilości prac, jakie wykonywane są podczas wizyty naszego specjalisty do spraw konserwacji i pielęgnacji ogrodów. Zapraszamy do kontaktu – dostarczymy Państwu wszelkich szczegółów. Stwórz razem z nami swój wymarzony ogród.