Firma odśnieżająca działająca w Warszawie i okolicach | SAS-BUD

odsniezanie

W naszej ofercie, oprócz usług remontowych i budowlanych, posiadamy również odśnieżanie. Śnieg oraz lód mogą okazać się niezwykle niebezpieczne. Warto więc zadbać o to, by nie zalegały one na często uczęszczanych drogach czy ścieżkach. Jesteśmy firmą odśnieżającą działającą zarówno na drogach publicznych, jak i na terenach prywatnych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu usuwanie śniegu jest szybkie i efektywne. Wiemy też, jak nie zaszkodzić przy tym roślinom ogrodowym. Zajmujemy się m.in.:

  • odśnieżaniem chodników, parkingów, tarasów, ciągów komunikacyjnych, placów, dróg przeciwpożarowych, boisk,
  • usuwaniem sopli lodu i nawisów śnieżnych,
  • pryzmowaniem śniegu w obrębie posesji,
  • wywozem śniegu z posesji,
  • uszorstnieniem powierzchni solą i piaskiem.

Firma odśnieżająca dla Twojego domu

Nasze usługi jako profesjonalnej firmy odśnieżającej polecamy zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Zalegający na posesji śnieg, a także wiszące pod dachem sople lodu mogą być zagrożeniem, a ich usunięcie często okazuje się niełatwe i żmudne. Usunięcie zalegającego lodu i śniegu może być problematyczne również ze względu na brak odpowiednich narzędzi takich jak profesjonalna odśnieżarka. Szybko i sprawnie zajmiemy się nie tylko usunięciem opadów z problematycznych miejsc, ale również wywieziemy je z terenu posesji, aby nie szpeciły jej wyglądu.

Należy także pamiętać, że odśnieżanie jest niezbędne również w świetle prawa. Właściciel budynku ma obowiązek usunąć wszystko, co mogłoby zagrażać bezpieczeństwu przechodniów, a więc również śnieg na chodniku przy posesji i zwisające z dachu sople. Za niewywiązanie się z tego obowiązku przewidziane są stosowne kary.

Polecamy swoje usługi odśnieżania dla firm i właścicieli domów jednorodzinnych.