Profesjonalne usługi hydrauliczne w Warszawie – montaż instalacji

Oferujemy pomoc w zakresie układania i podłączania nowych instalacji sanitarnych. Zajmujemy się m.in. usunięciem starych rur oraz kuciem, instalacją nowych przyłączeń sanitarnych, wymianą baterii łazienkowych oraz wykonywaniem podejść wodno-kanalizacyjnych na podstawie planów budynku. Nasza firma zajmuje się zakładaniem nowych instalacji sanitarnych, jak również remontem instalacji starszego typu.

Wykonujemy demontaż starych urządzeń sanitarnych, pomagamy również w ich wyniesieniu oraz utylizacji. Montujemy nowe urządzenia sanitarne oraz pomagamy w ich wyborze oraz rozmieszczeniu tak, by łazienka lub WC były jak najbardziej dla Państwa funkcjonalne. Montujemy muszle klozetowe, umywalki, a także kabiny natryskowe oraz wanny, w tym wykonujemy także zabudowy pod wanny.

hydraulika

Zakres usług hydraulicznych

W zakresie naszych usług znaleźć można również odpowietrzenie kanalizacji. Montujemy również zestawy hydrofosforowe w domach jednorodzinnych.

W zakresie hydrauliki wykonujemy też montaże grzejników oraz systemów dociepleń. Montujemy również zawór do centralnego ogrzewania. Pomagamy w montażu ogrzewania podłogowego oraz instalacji związanych z ogrzewaniem wody. Wymieniamy bojlery i kotły centralne, sprawdzając ich działanie oraz bezpieczeństwo. Pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, zajmującymi się produkcją certyfikowanych kotłów oraz bojlerów.

Nasi fachowcy wykonują również instalacje gazowe, montaż podgrzewaczy gazowych do wody oraz liczników gazowych. Pomagamy także przy montażu kuchenek gazowych oraz sprawdzamy zamontowane kuchenki pod kątem ich bezpieczeństwa.

Wykonujemy modernizację oraz remonty instalacji elektrycznych oraz hydraulicznych. Zajmujemy się podłączeniami wodno-kanalizacyjnymi z użyciem pewnych i sprawdzonych materiałów, gwarantujących bezpieczeństwo oraz solidność wykonanych przez nas przyłączeń.

Najwyższa jakość usług oraz sprawdzone materiały

Współpracujemy z najlepszymi producentami materiałów do tworzenia instalacji wodno-kanalizacyjnych. Posiadamy gwarancję producenta na wybrane przez nas materiały, które gwarantują bezawaryjną pracę wszystkich przyłączeń. Wykonujemy również nowe instalacje kanalizacyjne oraz dokonujemy adaptacji i remontu już istniejących instalacji, np. w budownictwie starszego typu. Podłączamy urządzenia sanitarne tak, by po remoncie były one możliwe do wykorzystywania. Przed oddaniem urządzeń zawsze sprawdzamy ich bezpieczeństwo działania.

Montujemy również systemy wentylacji, wraz z nowoczesnymi systemami odzyskiwania ciepła, co gwarantuje znaczne zmniejszenie rachunków za ogrzewanie.

Naszą pracę wykonujemy zawsze rzetelnie i na czas, by inwestor nie musiał czekać na możliwość korzystania z urządzeń sanitarnych.

Doradzamy w sprawie białego montażu i współpracujemy z takimi fachowcami, jak glazurnik czy elektryk, by wszystkie prace remontowe były wykonywane kompleksowo, a przede wszystkim bezpiecznie i profesjonalnie.

Zachęcamy do współpracy zarówno inwestorów prywatnych, jak również firmy i deweloperów. W naszej ekipie są najlepsi hydraulicy w Warszawie.