Profesjonalne malowanie ścian metodą tradycyjną i natryskową

MALOWANIE – SAS‑BUD

Oferujemy profesjonalne usługi malarskie, w tym malowanie i przygotowywanie ścian do malowania.

Zapewniamy pomoc w zakresie:

  • malowania ścian,
  • wypełniania ubytków w ścianach,
  • wygładzania i szlifowania ścian,
  • czyszczenia ścian z kurzu i innych zanieczyszczeń,
  • wykonywania wybranych wzorów na ścianach, np. pasów,
  • doradztwa w sprawie wyboru gruntu oraz farb.
malowanie ścian

Przygotowanie do malowania

Nasi fachowcy przed malowaniem przygotowują odpowiednio ściany tak, by były one wygładzone i lepiej oddawały wybrany przez Państwa kolor. Odpowiednio dobrany grunt oraz czyszczenie wpływają korzystnie nie tylko na estetykę wnętrza, ale również na trwałość użytych później farb.

Przed malowaniem czyścimy ściany z zanieczyszczeń, a także pomagamy pozbyć się z nich wilgoci oraz pleśni. Aby powierzchnia malowania była idealnie równa, wyrównujemy wszystkie ubytki za pomocą gładzi szpachlowej. Używamy bezpyłowych gładzi, które są odpowiednie dla alergików oraz dzieci. By proces przebiegał sprawnie i był nieszkodliwy dla innych elementów aranżacji wnętrza, zabezpieczamy podłogę oraz ewentualnie pozostawione meble za pomocą folii, dzięki czemu praca jest wyjątkowo czysta.

Profesjonalne malowanie ścian

Zależy nam na trwałym i estetycznym efekcie, dlatego powierzchnie zawsze malowane są dwa razy. Dzięki temu odcień farby zostaje najlepiej uwydatniony. Na życzenie klienta na ścianach wykonujemy również różne efekty za pomocą specjalnych farb strukturalnych. Wykonujemy m.in. imitację betonu oraz deskowanie. Faktury na ścianach są ostatnio bardzo popularne, a dzięki wykonywaniu ich za pomocą trwałych materiałów, są tak samo zmywalne i odporne jak ściany gładkie.

Oferujemy również usługę malowania natryskowego, które jest znacznie szybsze niż malowanie, a także zużywa znacznie mniej materiału. Specjalne urządzenia natryskowe pozwalają pokryć farbą nawet trudno dostępne miejsca. Dotarcie do nich za pomocą wałka lub pędzla jest często problematyczne.

Naszym klientom doradzamy w wyborze odpowiedniego rodzaju farb, dostosowując je do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Współpracujemy z producentami, oferującymi farby zmywalne, odporne na zabrudzenia, ekologiczne, lateksowe oraz ceramiczne. Materiały dobieramy do pomieszczenia oraz jego przeznaczenia. Kuchnia oraz łazienka wymagają użycia farb odpornych na zabrudzenia. To samo dotyczy pokoju dziecięcego – użycie w nim materiałów łatwych w czyszczeniu daje użytkownikom większą swobodę.

Pomagając klientom w wyborze farby, dbamy o to, by spełniała ona ich oczekiwania użytkowe. Ważne jest dla nas, aby była też trwała i oznaczona odpowiednimi certyfikatami bezpieczeństwa. Alergikom proponujemy materiały o zwiększonej odporności na działanie pleśni i grzybów. Staramy się zawsze wybrać farby nowoczesne oraz oddychające, które będą bezpieczne i trwałe.

Mamy wieloletnie doświadczenie w aranżacji wnętrz i wykończeniu domów. Pomagamy więc klientom dobrać odpowiedni odcień farby dopasowany do stylu pomieszczenia i oczekiwanego efektu wizualnego. Doradzamy również w wyborze struktur na ścianę oraz ich umiejscowienia, tak by dawały one jak najlepszy rezultat.

Posiadamy ogromne doświadczenie w branży – zaufało nam wielu klientów indywidualnych oraz firm. Cechuje nas solidność wykonywanych prac i szybki czas realizacji projektów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dbamy o kompleksowe wykonywanie zadań, by nie musieli Państwo martwić się żadnym z ich etapów. O malowaniu ścian wiemy wszystko. Zapraszamy do kontaktu!