Profesjonalne malowanie ścian metodą tradycyjną i natryskową

Oferujemy profesjonalne usługi malarskie, w tym malowanie i przygotowywanie ścian do malowania.

W ramach usługi przygotowujemy ściany do malowania tak, by mogli Państwo dłużej cieszyć się pięknie wykończonymi ścianami.

Zapewniamy pomoc w zakresie:

  • malowania ścian
  • wypełniania ubytków w ścianach
  • wygładzania i szlifowania ścian
  • czyszczenia ścian z kurzu i innych zanieczyszczeń
  • wykonywania wybranych wzorów na ścianach, np. pasów
  • doradztwa w sprawie wyboru gruntu oraz farb

Nasi fachowcy przed malowaniem przygotowują odpowiednio ściany tak, by były one wygładzone i lepiej oddawały kolor wybranej przez Państwa farby.

malowanie ścian

Czyścimy również ściany z zanieczyszczeń, pomagamy pozbyć się wilgoci oraz pleśni przed rozpoczęciem usługi malowania. Pozbywamy się również ubytków za pomocą gładzi szpachlowej. Używamy bezpyłowych gładzi szpachlowych, które są odpowiednie dla alergików oraz dzieci.

Podczas malowania zabezpieczamy podłogę oraz inne elementy za pomocą folii, dzięki czemu praca jest wyjątkowo czysta.

Przed malowaniem gruntujemy ściany i odpowiednio je zabezpieczamy, co daje bardzo dobry efekt po nałożeniu farby.

Zależy nam na trwałym i estetycznym efekcie, dlatego zawsze ściany malowane są dwa razy, by idealnie oddać odcień farby. Oferujemy również usługę malowania natryskowego, które jest znacznie szybsze niż malowanie tradycyjne za pomocą wałka malarskiego, a także zużywa znacznie mniej materiału. Na życzenie klienta na ścianach wykonujemy również różne efekty za pomocą specjalnych farb. Wykonujemy m.in. efekt betonu na ścianie oraz deskowanie. Faktury na ścianach są ostatnio bardzo popularne, a dzięki wykonywaniu ich za pomocą trwałych farb, są tak samo zmywalne i odporne jak ściany malowane bez tworzenia faktury.

Naszym klientom doradzamy w wyborze farb, dostosowując je do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Współpracujemy z producentami farb, oferującymi farby zmywalne, odporne na zabrudzenia, ekologiczne, lateksowe oraz ceramiczne. Rodzaj farby dobieramy do pomieszczenia oraz jego przeznaczenia. Dbamy, aby wybrana przez nas farba odpowiadała klientom, a także by była jak najbardziej trwała oraz posiadała wszystkie najważniejsze certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa. Dobieramy farby, które będą miały zwiększoną odporność na działanie pleśni oraz grzybów. Staramy się zawsze wybrać farby nowoczesne oraz oddychające, które będą bezpieczne i trwale.

Pomagamy również klientom dobrać odpowiedni odcień farby i dopasowujemy je do stylu pomieszczeń oraz ich oświetlenia. Doradzamy również w wyborze efektów strukturalnych na ścianę oraz ich umiejscowienia, tak by dawały one jak najlepszy efekt wizualny.

Posiadamy ogromne doświadczenie w branży i cechuje nas solidność wykonywanych prac i szybki czas realizacji.

O malowaniu ścian wiemy wszystko. Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne, ale również firmy i duże przedsiębiorstwa w Warszawie i okolicach.