Montaż instalacji elektrycznych - pomiary instalacji | Warszawa

MONTAŻ INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Z czasem coraz więcej korzystamy z elektryczności zarówno w domu, jak i w pracy. Wiemy, jak ważny jest to aspekt dzisiejszej rzeczywistości. Proponujemy naszym klientom montaż instalacji elektrycznych od podstaw, a także modernizację już istniejących sieci. Zajmujemy się nie tylko instalowaniem gniazdek, ale też projektowaniem i realizacją systemów alarmowych i monitorujących.

Zapewniamy szeroki zakres prac związanych z profesjonalnym montażem instalacji elektrycznych. Oferujemy m.in.:

 • tworzenie nowych instalacji elektrycznych w nowych budynkach,
 • wymianę i modernizację starych instalacji elektrycznych podczas remontów,
 • wykonywanie pomiarów elektrycznych,
 • montaż instalacji pod sieci komputerowe dla biur oraz osób prywatnych,
 • montowanie osprzętu elektrycznego, w tym również gniazdek elektrycznych oraz przełączników,
 • tworzenie instalacji związanych z systemami alarmowymi,
 • projektowanie systemów monitoringu,
 • montowanie instalacji odgromowych.
elektryka

Nasi fachowcy posiadają odpowiednie uprawnienia elektryczne, co pozwala nie tylko na sprawny montaż instalacji elektrycznych, ale także na wystawianie zaświadczeń o bezpieczeństwie zakładanych i modernizowanych przez nas zespołów elektrycznych.

Posiadamy również stosowne uprawnienia do przyłączania kuchenek elektrycznych, płyt indukcyjnych oraz innego sprzętu gastronomicznego. Oferujemy więc kompleksowe usługi w zakresie wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych. Jeśli szukacie Państwo fachowców, którzy zajmą się zarówno systemami elektrycznymi, hydrauliką, jak i kompleksowym wykończeniem wnętrz , zapraszamy do kontaktu.

Pomiary instalacji elektrycznych

Jako jedna z niewielu firm oferujących montaż instalacji elektrycznych w Warszawie, przeprowadzamy także profesjonalne pomiary elektryczne układów. Mają one na celu sprawdzenie ich pod kątem bezpieczeństwa. Podczas kontroli bezpieczeństwa instalacji elektrycznych sprawdzane jest m.in.:

 • czy przewody elektryczne posiadają odpowiednią izolację,
 • jaki jest stan przewodów i czy są one sprawne,
 • jakość zabezpieczenia przed pożarem i porażeniem,
 • uziemienie przewodów.

Instalacje są sprawdzane rzetelnie i profesjonalnie z użyciem sprzętu elektronicznego wskazującego również siłę oraz moc. Pomiary prowadzone są pod kątem zarówno eksploatacji, jak i odbioru. Po zamontowaniu układu jest on sprawdzany bardzo dokładnie w zakresie bezpieczeństwa i ciągłości zabezpieczeń. Wykonywane są pomiary rezystancji uziemień oraz badana jest ochrona przeciwpożarowa i przeciwporażeniowa.

Bezpieczny montaż instalacji elektrycznych

Po podłączeniu instalacji sprawdzamy, czy wszystkie urządzenia działają prawidłowo. Do każdego rodzaju systemu elektrycznego używamy innego rodzaju przewodów, sprawdzając je pod kątem ciągłości oraz zabezpieczeń. Ważna jest dla nas dobra izolacja wszystkich przyłączeń, co gwarantuje Państwu bezpieczeństwo korzystania ze wszystkich urządzeń elektrycznych w domu czy biurze. Sprawdzamy je pod kątem przeciążeń oraz zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Na kable oraz przyłączenia montowane są maskownice, które mają za zadanie nie tylko uchronić okablowanie, ale przede wszystkim je zakryć – korzystnie wpływa to na estetykę wnętrza. Nasi fachowcy chętnie doradzą, jak rozmieścić przewody i gniazdka w domu tak, by były jak najwygodniejsze i przede wszystkim bezpieczne. Proponujemy również sprawdzone rozwiązania w zakresie maskowania gniazdek elektrycznych i ochrony dzieci.

Gwarantujemy rzetelne wykonanie naszych usług, by wszystkie instalacje były przede wszystkim bezpieczne dla użytkowników. Współpracujemy jedynie z wyszkolonymi specjalistami, którzy doskonale znają się na swoim fachu.