Kompleksowe usługi remontowe – gwarancja rzetelnego wykonania

Jesteśmy firmą świadczącą usługi remontowe w Warszawie i okolicach. Przeprowadzamy kompleksowe remonty mieszkań łącznie z wymianą drzwi oraz okien. Zapewniamy m.in.:

  • Demontaż i montaż nowej ceramiki łazienkowej;
  • Usługi hydrauliczne, w tym wymianę rur odpływowych i wykonywanie przyłączeń pod brodzik lub wannę;
  • Usługi elektryka – wymianę gniazdek oraz zabezpieczenie kabli elektrycznych;
  • Wygładzanie ścian oraz malowanie;
  • Kładzenie paneli podłogowych oraz glazury, układanie mozaiki podłogowej;
  • Odnawianie podłóg drewnianych za pomocą nowoczesnej cykliniarki oraz pokrywanie parkietów ekologicznymi lakierami, zabezpieczającymi je przed ścieraniem.

Usługi remontowe wykonywane przez naszych fachowców są kompleksowe i obejmują również stawianie ścianek działowych, a także ich wyburzanie.

układanie płytki

Zakres usług remontowych świadczonych przez naszą ekipę

Zajmujemy się wyrównywaniem ścian za pomocą nowoczesnych bezpyłowych gładzi. W przypadku dużych odchyleń stosowane są przez nas płyty kartonowo-gipsowe, gipsowo włókonowe, płyty MDF oraz włóknocementowe. Posiadamy duże doświadczenie w wygładzaniu oraz prostowaniu ścian. Wykonujemy również zabezpieczenia ścian przed zawilgoceniem, używając preparatów grzybobójczych i zapobiegających powstawaniu pleśni. Po wykonaniu wygładzania ścian, ściany są odpowiednio suszone, by móc je zagruntować oraz pomalować na wybrany kolor. Montujemy również półki wykonane z płyt kartonowo-gipsowych, w których można umieścić światła punktowe oraz pomalować je na dowolny kolor, pasujący do pomieszczenia.

W ramach remontu wykonujemy również wymianę drzwi, z wymianą ościeżnic i mocowanie skrzydeł drzwiowych na zawiasach. Doradzamy w wyborze odpowiednich skrzydeł drzwiowych i dopasowujemy je do ościeżnic.

Wykonujemy remonty w sposób kompleksowy, tak by mogli Państwo wrócić do swojego mieszkania lub domu od razu po wykonaniu przez nas prac remontowych.

Pomagamy w sprzątaniu mieszkania po remoncie, usuwamy starą glazurę oraz ceramikę łazienkową oraz czyścimy założone przez nas panele podłogowe, czy płytki.

Zajmujemy się również przygotowaniem łazienki do białego montażu. Mamy w ekipie fachowców, takich jak hydraulicy oraz glazurnicy, dlatego zapewniamy szybkie wykończenie łazienek w nowoczesnym stylu.

Doradzimy przy wyborze odpowiednich materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Posiadamy własne kontakty do najlepszych producentów podłóg czy hurtowników zajmujących się sprzedażą glazury oraz elementów wyposażenia łazienek. Dzięki temu nasi klienci mają dostęp do dobrych jakościowo materiałów w niższych i bardziej przystępnych cenach.

W ramach usług remontowych gwarantujemy również przygotowanie mieszkania lub domu do zamieszkania. Pomagamy w wyniesieniu wymontowanych drzwi oraz okien, czyścimy powierzchnie i wnosimy meble. Nasi klienci mogą wrócić dzięki temu do nowo wyremontowanego mieszkania i od razu w nim zamieszkać.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych usługami remontowanymi w Warszawie i okolicach.