Kompleksowe usługi remontowe – rzetelne wykonanie | Warszawa

Remonty generalne i częściowe

Jesteśmy firmą świadczącą usługi remontowe w Warszawie i okolicach. Przeprowadzamy kompleksowe remonty mieszkań łącznie z wymianą drzwi oraz okien. Zapewniamy m.in.:

 • demontaż i montaż nowej ceramiki łazienkowej,
 • usługi hydrauliczne, w tym wymianę rur odpływowych i wykonywanie przyłączeń pod brodzik lub wannę,
 • usługi elektryka – wymianę gniazdek oraz zabezpieczenie kabli elektrycznych,
 • wygładzanie ścian oraz malowanie,
 • kładzenie paneli podłogowych oraz glazury, układanie mozaiki podłogowej,
 • odnawianie podłóg drewnianych za pomocą nowoczesnej cykliniarki oraz pokrywanie parkietów ekologicznymi lakierami, zabezpieczającymi je przed ścieraniem.

Usługi remontowe wykonywane przez naszych fachowców są kompleksowe i obejmują również stawianie ścianek działowych, a także ich wyburzanie.

układanie płytki

Zakres usług remontowych świadczonych przez naszą ekipę

Nasz zespół składa się z fachowców z wielu różnych dziedzin, dzięki czemu oferujemy naszym klientom szeroki zakres usług remontowych. Proponujemy pomoc hydraulika, glazurnika, elektryka i innych specjalistów od aranżacji przestrzeni. Możemy wykonać dla Państwa wszelkiego rodzaju prace, np. cyklinowanie podłóg drewnianych i dokładne wygładzanie ścian.

Hydraulika

Podłączenie instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych to trudne zadanie, które wymaga fachowej wiedzy i doświadczenia. Oferujemy profesjonalne usługi hydrauliczne, a w nich m.in.:

 • montaż zestawów hydrofosforowych,
 • instalację systemu ogrzewania centralnego i podłogowego,
 • wymianę bojlerów i kotłów,
 • wykuwanie nowych podejść wodno-kanalizacyjnych,
 • montaż kuchenek gazowych i ich kontrola pod względem bezpieczeństwa,
 • tworzenie nowoczesnych systemów wentylacji.

Glazurnictwo

Wykonujemy wszelkie prace związane z kompleksowym kładzeniem płytek zarówno we wnętrzach, jak i na tarasie. Posługujemy się profesjonalnymi narzędziami pozwalającymi na dowolne cięcie materiałów. Dzięki temu jesteśmy w stanie ułożyć dowolną kompozycję. Pracujemy z płytkami ceramicznymi, klinkierem, gresem, terakotą i mozaiką szklaną. Zajmujemy się przygotowaniem powierzchni pod kafelki, a także ich końcowym zabezpieczeniem.

Elektryka

Posiadamy wszelkie umiejętności i uprawnienia niezbędne do profesjonalnego montażu instalacji elektrycznych oraz wydawania zaświadczeń o ich sprawnym działaniu. Korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi pomiarowych, by zapewnić Państwu bezpieczeństwo eksploatacji urządzeń. Zajmujemy się m.in.

 • modernizacją starych instalacji elektrycznych,
 • wykonywaniem pomiarów,
 • montażem układów pod sieci komputerowe,
 • projektowaniem systemów alarmowych i monitoringu.

Malowanie

Zajmujemy się wyrównywaniem ścian za pomocą nowoczesnych bezpyłowych gładzi. W przypadku dużych odchyleń stosowane są przez nas płyty kartonowo-gipsowe, gipsowo-włóknowe, płyty MDF oraz włókno cementowe. Wykonujemy również zabezpieczenia ścian przed zawilgoceniem, używając preparatów grzybobójczych i zapobiegających powstawaniu pleśni. Po wygładzaniu powierzchnie są odpowiednio suszone, by móc je zagruntować oraz pomalować na wybrany kolor.

Inne prace remontowe

Montujemy również półki wykonane z płyt kartonowo-gipsowych, w których można umieścić światła punktowe oraz pomalować je tak, by pasowały do pomieszczenia. Montujemy również napinane sufity. W ramach usług remontowych wykonujemy również wymianę drzwi z ościeżnicami i mocowanie skrzydeł drzwiowych na zawiasach. Doradzamy w wyborze odpowiednich drzwi i dopasowujemy je do ościeżnic. Wykonujemy także rzetelne odnawianie podłóg drewnianych oraz profesjonalne kładzenie paneli podłogowych w Warszawie.

Nasi architekci pomogą w dobraniu materiałów, kolorów i dodatków, które pozwolą na uzyskanie wymarzonego wnętrza w wybranym przez Państwa stylu. Dzięki wizualizacji komputerowej pokażą zarys projektu i dokładnie go z Państwem skonsultują tak, by efekt końcowy był zadowalający.

Kompleksowe usługi remontowe w Warszawie

Wykonujemy remonty w sposób kompleksowy, tak by mogli Państwo wrócić do swojego mieszkania lub domu od razu po wykonaniu przez nas prac. Oferujemy zarówno przygotowanie przestrzeni do prac renowacyjnych, jak i doprowadzenie jej do porządku po nich. Usuwamy starą glazurę oraz ceramikę łazienkową i czyścimy założone przez nas panele podłogowe czy płytki. Zajmujemy się wyniesieniem starych i wniesieniem nowych mebli. Wykonujemy więc pełen zakres prac tak, by nie musieli Państwo martwić się którymkolwiek z etapów remontu. Nasi klienci mogą mieć pewność, że wszystkie zlecone zadania zostaną wykonane rzetelnie, profesjonalnie i terminowo.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu Jesteśmy także w stanie pomóc Państwu w wyborze odpowiednich materiałów pozwalających uzyskać oczekiwany efekt końcowy. Posiadamy własne kontakty do najlepszych producentów podłóg czy hurtowników zajmujących się sprzedażą glazury oraz elementów wyposażenia łazienek. Dzięki temu nasi klienci mają dostęp do dobrych jakościowo materiałów w niższych i bardziej przystępnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych usługami remontowanymi w Warszawie i okolicach. Ręczymy za jakość zarówno wykonania, jak i użytych materiałów.