Montaż mebli - SAS‑BUD

Zajmujemy się montażem mebli, w tym składaniem mebli wykonywanych na wymiar, czy też mebli pod zabudowę.

Nasi fachowcy używają do składania mebli zawsze wysokiej jakości narzędzi, w tym również wkrętarek, co gwarantuje sprawne oraz bardzo trwałe złożenie mebli.

Składamy meble do salonów, takich jak regały, szafki, stoliki kawowe, stoliki RTV, a także komody. Montujemy również łóżka, w tym łóżka piętrowe, witryny z przeszkleniem, szafy, w tym szafy w zabudowie, słupki, biblioteczki oraz stoły.

Zajmujemy się również montażem mebli sklepowych – witryn i regałów sklepowych, lad, ciężkich regałów magazynowych, z metalowymi półkami, stelaży i wieszaków.

Montujemy również meble IKEA oraz meble dziecięce i biurowe – fotele obrotowe, regały i biurka.

Pomagamy w montażu tablic korkowych, a także stołów konferencyjnych i wysuwanych plansz.

Podczas montażu mebli zapewniamy z naszej strony fachowe doradztwo monterów, a także własny sprzęt monterski oraz dobieramy odpowiednie kołki do ściany. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również fachowe doradztwo w zakresie montowania mebli pod zabudowę.

Nasza firma oferuje również transport mebli, w tym transport mebli do mieszkań oraz salonów meblowych. Pomagamy również podczas przeprowadzek, oferując profesjonalny demontaż oraz montaż mebli po ich przetransportowaniu.

Nasz montaż mebli po ich wcześniejszym demontażu jest w pełni profesjonalny i trwały. Przy demontażu mebli zawsze zabezpieczamy meble tak, by podczas transportu nie zostały uszkodzone i mogły cieszyć właścicieli tak samo, jak przed ich transportem.

Oferujemy również w ramach usługi transportu mebli ich zniesienie oraz wniesienie. Ustawiamy meble w wybranych przez Państwa miejscach. Ułatwiamy tym samym naszym klientom przeprowadzkę, co pozwala na szybkie zamieszkanie w nowym miejscu, bez konieczności samodzielnego ustawiania mebli.

skręcenia mebli

Nasi monterzy posiadają również doświadczenie w montowaniu oświetlenia, w tym także rzutników i projektorów, oświetlenia biurowego, czy oświetlenia w hotelach. Pomagają w wyborze odpowiedniego oświetlenia punktowego. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem biur oraz sklepów i sal konferencyjnych.

Wspieramy również firmy w przygotowaniu konferencji i spotkań biznesowych: pomagamy w ustawieniu krzeseł, montażu biurek oraz stołów dla osób uczestniczących w konferencji, montujemy i rozstawiamy nagłośnienie oraz oświetlenie sali.

Po każdej naszej usłudze monterskiej sprzątamy miejsce montażu z folii zabezpieczających oraz pudeł tekturowych. Dbamy, by pomieszczenia po montażu mebli pozostawić tak, jak je zastaliśmy przed montażem dla komfortu naszych klientów.

Dobieramy odpowiednie kołki oraz śruby w trakcie montażu pod kątem rodzaju mebli oraz ścian do których mają być one przymocowane.

Zapewniamy kompleksowy montaż mebli w Warszawie i okolicach. Zapraszamy do kontaktu.