Montaż drzwi - SAS‑BUD

Oferujemy profesjonalny montaż drzwi w Warszawie i okolicach, wraz z usługą wymontowania starych drzwi i ościeżnic. Wykonujemy zarówno montowanie drzwi na zawiasach, jak również montaż drzwi pojedynczych i podwójnych. Jako jedna z niewielu firm remontowo-budowlanych pomagamy również w montażu nietypowych rodzajów drzwi, w tym bardzo popularnych drzwi przesuwanych, czy także harmonijkowych, które sprawdzają się w niewielkich pomieszczeniach. Pomagamy w wymianie całych drzwi wraz z ościeżnicami. Wymontowujemy stare futryny i montujemy komplety drzwi – skrzydła drzwiowe, wraz z futrynami. Podczas demontażu drzwi zwracamy szczególną uwagę na rozmieszczenie kabli, czy także innych elementów znajdujących się w ścianach. Przy demontażu futryn, po wykonaniu odpowiedniej wielkości otworów drzwiowych, przygotowujemy ścianę do montażu nowych drzwi.

W tym celu wyrównujemy ścianę z pomocą płyt kartonowo-gipsowych, a także gładzi szpachlowej. Staramy się, by uzyskać elegancki i przede wszystkim estetyczny efekt wizualny, nie tylko dzięki wymianie drzwi na nowe.

Montaż drzwi Warszawa pomaga również w wyborze odpowiednich drzwi, w tym skrzydeł drzwiowych.

montowanie drzwi
  • Przygotujemy dla Państwa katalogi ze skrzydłami drzwiowymi i skontaktujemy z najlepszymi producentami drzwi.
  • Zakładamy zarówno drzwi wewnętrzne, jak również montujemy drzwi zewnętrzne, w tym antywłamaniowe.
  • Doradzamy w wyborze drzwi, a także projektujemy je tak, by zdecydować w którym miejscu montować drzwi prawe lub drzwi lewe. Decyzja o sposobie otwierania drzwi znacznie wpływa na późniejszą funkcjonalność naszego mieszkania, czy też domu.
  • Jeśli to możliwe również na życzenie klienta poszerzamy i modyfikujemy otwory drzwiowe, a także pomagamy w montażu drzwi podwójnych.
  • Zajmujemy się pracami remontowymi zarówno u osób prywatnych, jak i firm.
  • Nasi fachowcy zajmują się również montażem drzwi drewnianych, szklanych i metalowych.

W sposób profesjonalny dobieramy rodzaj ościeżnicy do skrzydła drzwiowego. Nasz montaż wyróżnia się profesjonalizmem, dzięki czemu drzwi nie opadają na zawiasach i są dobrze osadzone.

Dodatkowo dla lepszego komfortu użytkowania i zachowania odpowiedniej izolacji cieplnej, w drzwiach montujemy zawsze gumowe listwy, które tłumią dźwięki, a także zmniejszają ucieczkę ciepłego powietrza z pomieszczenia. Wygłuszają również bardzo skutecznie odgłos zamykania i otwierania drzwi.

Ze względu na różne czynniki, zwłaszcza w starym budownictwie, można spotkać problem źle osadzonych ościeżnic. W takich wypadkach nasza ekipa remontowa wykonuje podcięcie drzwi, gwarantujące ich dobre dopasowanie do futryny. Wykonujemy również w drzwiach otwory wentylacyjne, zwłaszcza jeśli chodzi o drzwi do łazienki lub WC.

Nasi klienci zawsze mogą liczyć na naszą fachową obsługę i szybkość w wykonywaniu powierzonych nam zadań. W naszej ofercie proponujemy również inne prace wykończeniowe.